
Sinds gisteren is het vijfde seizoen van ziekenhuisklassieker Grey's Anatomy te zien. In dit vijfde seizoen krijgen de artsen van Seattle Grace weer te maken met grote persoonlijke en professionele uitdagingen. Elke zondag is er een dubbele aflevering te zien om 21.00 uur. En denk je nu, te laat, ik heb het gemist. Geen nood, woensdag 12 februari wordt de eerste aflevering van dit seizoen herhaald om 23.50 uur en de tweede aflevering op donderdag 13 februari om 00.45 uur.

Ook het vierde en laatste seizoen van Evil met Katja Herbers in de hoofdrol is onderweg. Evil is een psychologisch mysterie dat de oorsprong van het kwaad onderzoekt langs de scheidslijn tussen wetenschap en religie. Vanaf 11 februari is er elke dinsdag een aflevering van dit seizoen te zien om 21.00 uur. Bekijk onderaan de teaser voor het vierde seizoen.

Tenslotte kunnen fans van The Walking Dead-franchise vanaf maandag 24 februari eindelijk kijken naar The Walking Dead: Dead City. De spin-off van TWD heeft Jeffrey Dean Morgan en Lauren Cohan in de hoofdrol. Maggie (Cohan) en Negan (Morgan) reizen naar het post-apocalyptische Manhattan om Maggie's ontvoerde zoon Hershel te redden. Te midden van de chaos worden hun moed en menselijkheid tot het uiterste getest. Elke zaterdag wordt de aflevering rond 23.00 uur herhaald.
